Дякуємо за реєстрацію

Скоро з вами зв'яжеться представник нашої команди.


Перелік зареєстрованих учасників

#

Прізвище Ім'я по-батькові

Дата народження

1

Романенко Іван Петрович

18.03.1979

2

Годін Сергій Сергійович

08.07.1984

3

Орлов Сергей Анатольевич

21.05.1991

4

Боровик Олексій Віталійович

30.11.1996

5

Пiвень Вiталiй Миколайович

31.01.1983

6

Бурнос Артем ігорович

22.05.1990

7

Онучко Юрій Анатолійович

19. 04. 1975

8

Загрунный Эдуард Александрович

16.10.1990

9

Онучко Денис Анатолійович

06.10. 1980

10

Никитин Андрей Владимирович

12.04.1990

11

Панюкова Лилия Сергеевна

22.02.1983

12

Недільський Євген Володимирович

09.10.1988

13

Зикін Павло Миколайович

26.03.1983

14

Камышний Алексей Александрович

27.04.1993

15

Летуновський Віталій Миколайович

28.08.1982

16

Андрющенко Андрей Юрьевич

20.11.1984

17

Меринова Екатерина Александровна

02.08.1984

18

Золотухин Николай Николаевич

11.07.1985

19

Нiкiтiна Крiстiна Олександрiвна

01.08.1985

20

Денгизов Роман Борисович

20.06.1980

21

Нечипуренко Евгений Юрьевич

06.08.1984

22

Радченко Наталія Юріївна

17.06.1977

23

Новіков Сергій Анатолійович

07.01.1991

24

Кузьменко Алексей Анатольевич

15.08.1983

25

Романько Олег Володимирович

10.03.1980

26

Ременников Василий Сергеевич

24.06.1985

27

Бицюк Вікторія Володимирівна

271184

28

Рольян Роман Альбертович

08.05.1995

29

Мартиненко Артур Денисович

16.08.2002

30

Сініцин Денис Віталійович

31.05.2000

31

Северухин Олег Николаевич

18.08.1983

32

Эмир-Ильясов Николай Валерьевич

19.02.2000

Перелік зареєстрованих Команд

Назва команди

Прізвище Ім'я по-батькові

Дата народження

БЕС Авакимов Богдан Андреевич 23.03.1992
Потынг Сергей Георгиевич 18.04.1992
Вильчинский Евгений Олегович 13.10.1993
Фитоняшки Вербицька Поліна Олегівна 14.05.2001
Синицька Катерина Василівна 24.09.1997
Журба Дар'я Сергіївна 13.11.1985
ЕП Гарасько Олександ Миколайович 30.10.1985
Чудінов Руслан Володимирович 15.06.1986
Петров Денис Олександрович 12.03.1994
ФЭС ТРИАТЛОН Попков Евгений Вадимович 12.05.1985
Билык Сергей Николаевич 09.10.1969
Мишин Павел Александрович 28.07.1973
ЕЦ Стаховець Антон 14.02.1988
Головко Андрій 01.01.1975
Панчик Сергій 02.07.1992
ЦРБ Налісний Денис Валерійович 28.11.1990
Фесенко Сергій Володимирович 25.07.81
Ковальов Олег Миколайович 01.08.1978
Iron Hope Сенько Николай Николаевич 30.09.1985
Лучко Олександр Евгеньевич 16.07.1975
Иванов Дмитрий Игоревич 16.12.1978
Неудержимые Нейтроны Кабаков Олег Сергеевич 27.11.1973
Воробьев Руслан Юрьевич 28.05.1985
Погудин Игорь Сергеевич 27.07.1989
"Енергія" (ЕЦ) Яковлюк Сергій Вікторович 08.03.1986
Тімофєєв Олександр Вікторович 11.04.1980
Філіппенко Денис Олексійович 31.03.1993
Sportlife Ясненко Ірина Петрівна 19.02.1990
Назаренко Євгенія Юрьївна 21.06.1987
Плевако Олена Анатолівна 06.04.1984
Шалені равлики Бабак Людмила Петрівна 01.04.1997
Кожадей Олексій Олександрович 31.07.1983
Габець Олексій Олександрович 12.02.1991
"Стройные ножки" Федоренко Альона Мударисівна 11.12.1980
Мамонтова Олександра Олегівна 08.05.1883
Силина Олеся Іванівна 16.02.1991